Biz Kimiz ?

2017 yılından itibaren faaliyetine başlayan Özel GTOS Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi, Çubuklu mh. Orhan Veli Kanık Cad. Şehit Murat Akgül Sk. No:18, Kavacık/Beykoz adresinde faaliyetine devam etmektedir. Uzman ve deneyimli fizyoterapistleri ve güler yüzlü personeli ile sağlık hizmetlerini güvenilir biçimde sağlamayı ilke edinmiş olan Gtos Terapi; Fizik Tedavi, modern tıbbi cihazları ile de Dünyadaki ileri teknoloji tedavi alternatiflerinin çoğunu profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir. GTOS Terapi, Fizik Tedavi’ye gelen her hasta Fizik Tedavi Uzmanlarımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır, planlanan tedavi modern fizik tedavi cihazlarıyla tedavi aşamasından iyileşme sürecine kadar hastaların tüm tedavi süreçleri gözden geçirilmektedir.

EKİBİMİZ

Berrin Kolsuzoğlu

Berrin Kolsuzoğlu

Diyetisyen
2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi ” Beslenme ve Diyetetik ” bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Yine aynı üniversitede psikoloji yan dal eğitimini başarı ile tamamladı. 2019 yılında Anadolu Üniversitesi ” Marka İletişimi ” bölümünden mezun oldu. İstanbul’da bir çok özel ve devlet hastanesinde görev aldı.

Fizyoterapist
Mehmet KUZUDİŞLİ

Mehmet KUZUDİŞLİ

Fizyoterapist
2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi ” Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ” bölümünden onur derecesi ile mezun oldum, Ardından 2 yıl çeşitli Rehabilitasyon ve hastanelerde çalıştıktan sonra biyopsikososyal çalışma anlayışı benimseyerek FizyoAnaliz sağlıklı yaşam merkezini kurdum.